KONST / Litografier / Färglitografi 12044056
nr 1204 4056
Hans Tollsten
(1930-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 158/260. Motivet: 57x78 cm
Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.
Utrop:
500 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:35:36